woensdag, april 29, 2026
More
    HomeWinnaar Oost West Makelaars: ‘Award werkt als keurmerk’

    Winnaar Oost West Makelaars: ‘Award werkt als keurmerk’

    - Advertisement -

    In 2013 wordt in diverse categorieën wederom de Woningmakelaar van het Jaar uitgeroepen. Wat heeft de award de winnende makelaars van 2012 gebracht? Deze week:  Gülhan Sonmez van Oost West Makelaars, winnaar van de Specialisatie Award in 2012. “De award werkt als een keurmerk: klanten gaan daardoor eerder met je in zee.”

     

    In 2013 wordt in diverse categorieën wederom de Woningmakelaar van het Jaar uitgeroepen. Wat heeft de award de winnende makelaars van 2012 gebracht? Deze week:  Gülhan Sonmez van Oost West Makelaars, winnaar van de Specialisatie Award in 2012. “De award werkt als een keurmerk: klanten gaan daardoor eerder met je in zee.”

     

    Oost West Makelaars won de Specialisatie Award van de Woningmakelaar van het Jaar 2012-verkiezing. Het kantoor kreeg van de vakjury de meeste punten voor haar specialisatie in de doelgroep nieuwe Nederlanders. De makelaars van Oost West Makelaars in Den Haag en Rotterdam spreken Turks, Pools, Bulgaars en Grieks. Daarmee kunnen zij de belangrijkste groepen allochtone huizenkopers bedienen.

    Eer

    “Het was voor ons een eer de specialisatie award te winnen. Het bevestigt dat we goed bezig zijn en ons hebben weten te onderscheiden in ons vak en in onze branche”, verteltGülhan Sonmez, directeur van Oost West Makelaars een klein jaar na de uitreiking.

    Veel positieve reacties

    “De award leverde free publicity op in lokale media en in Vastgoed. Ook kregen we veel positieve reacties van klanten. Ze vinden het bijzonder dat hun woning door bemiddeling van de Makelaar van het Jaar is aangekocht of verkocht”, vertelt Sonmez. “We hebben het logo op onze website gezet en merken dat dit nieuwe klanten oplevert. Het werkt als een keurmerk, waardoor mensen eerder besluiten met ons kantoor in zee te gaan.”

    Award versterkt je merk

    Ook intern werkte het winnen van de award motiverend en stimulerend: “Voor ons als team was het een mooie opsteker in een tijd dat veel collega’s het noodgedwongen moeten opgeven. Het stimuleert ons om nog meer werk te maken van kwaliteit, klantvriendelijkheid en service. Ik wil collega’s zeker aanmoedigen om mee te dingen. Het is een versterking van je merk!”

    Doe ook mee

    Wilt u ook kans maken om Woningmakelaar van het Jaar te worden? Ga dan naar www.woningmakelaarvanhetjaar.nl en schrijf in voor de Marketing-, Specialisatie-, Klantwaarde- of New Talent Award. Vanaf 1 september kunnen klanten op deze website tevens stemmen op de makelaar die in hun ogen de Klantwaarde Award 2013 verdient.

     

     

    - Advertisement -